Visos kategorijos

Telefonas: + 86 18606202896

EN

Kinija į Vidurinę AzijąI tarptautinis kelių transportas

Pagrindinis puslapis>Mūsų Paslaugos>Tarptautinis kelių transportas>Kinija į Vidurinę AzijąI tarptautinis kelių transportas

Kinija į Vidurinę AzijąI tarptautinis kelių transportas

Gaukite citatą

Aprašymas

Centrinė Azija yra regionas, besitęsiantis nuo Kaspijos jūros vakaruose iki Kinijos rytuose, nuo Afganistano ir Irano pietuose iki Rusijos šiaurėje. Regioną sudaro buvusios sovietinės Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Turkmėnistano ir Uzbekistano respublikos. Jie suformavo bendrą politinį ir kultūrinį regioną ir pasižymi dideliu kultūriniu bendrumu.

Sohologitika paprastais sunkvežimiais, sunkiasvoriai sunkvežimiai, gabenimas į xingjiang Horgos, Alashankou laoyemiao, hongshanzui, Dulata, Baktu, Jeminay, torugart, kashgar, Irkeshtam, Karasu, Khunjerab atvyko į Kazachstaną, Kirgiziją, Centrinę Aziją, Tadžikistaną, Tadžikistaną, Uzbekistaną, Tadžikistaną .

       Sohologistic kelių transporto paslaugų maršrutai yra
Pagrindinis leidimas KinijojePaskirties šalys
provincijaMiestas / apskritisŠalis
XinjiangHorgosasKazachstanas
„Alataw Pass“Kazachstanas
LaoememiaoMongolija
HongshanzuiMongolija
DulataKazachstanas
BakhtyKazachstanas
DžeminaiKazachstanas
„Turugart“Kirgizija
ErkeshtamasKirgizija
KarasuTadžikistanas
KhunjerabasPakistanas

Brief  introduction for XUAR and main passes in XUAR

Xinjiang, officially the Xinjiang Uygur Autonomous Region (XUAR), is an autonomous region of the People's Republic of China, located in the far northwest of the country.

Xinjiangas, kuris yra didžiausias provincijos lygio padalinys ir 8-as pagal dydį šalies padalinys pasaulyje, užima daugiau nei 1.6 milijono km2 (640,000 XNUMX kvadratinių mylių) plotą.

Xinjiang borders the countries of Mongolia Russia, Kazakhstan , Kyrgyzstan , Tajikistan  Afghanistan, Pakistan and India. The most well-known route of the historical Silk Road ran through the territory from the east to its northwestern border.

Jis dažnai ir dažnai keitė ekonominius ir kultūrinius mainus su Centrine Azija, Vakarų Azija, Pietų Azija ir Europa, taip pat turi daugybę tradicinių prekybos kelių ir uostų.

Įgyvendinant atvėrimo strategiją pasienyje, XXI amžiaus jūrinis šilko kelias ir šilkinio kelio ekonominis diržas „Vienas diržas ir vienas kelias“ sukūrė didelį greitį. Iki 21 m. Atidaroma daugybė prekybos uostų su kaimyninėmis šalimis.

Pagrindinio kelio pravažiavimai Sindziange
Pagrindiniai leidimaiPaskirties šalys
PlotasMiestas / apskritisPasienio šalis
KumulLaoememiaoMongolija
ChangjiUlastoi
AltajausYarantas
AltajausHongshanzui
AltajausAheitubikasKazachstanas
AltajausDžeminai
TačengasBakhty
Bortala Mongolio autonominė prefektūra„Alataw Pass“
Ili KazakAutonominė prefektūraHorgosas
Ili KazakAutonominė prefektūraDulata
Ili KazakAutonominė prefektūraMuzartas
Kizilsu Kirgizo autonominė prefektūra„Turugart“Kirgizija
Kizilsu Kirgizo autonominė prefektūraErkeshtamas
KašgarasKhunjerabasPakistanas
KašgarasKarasu

Tadžikistanas


Sohologistikos pranašumai

1. Kelių transportas, leidžiamas Susisiekimo ministerijos, ir kvalifikacija sunkiųjų ir didelių gabaritų krovinių gabenimui

2. Turtinga projekto eksploatavimo patirtis ir profesionalus tarptautinis kelių transporto klientų aptarnavimas

3. Konkurencingos krovinių pervežimo kainos dėl optimalios transportavimo logistikos

4. GPS transportavimo stebėjimo sistema

5. Palydėkite savo projekto krovinius į Centrinės Azijos šalis

6. Many yeas experience on international road transportation

7. Pilnų sunkvežimių (FTL) krovinių vežimo paslauga

8. Mažiau krovinių (LTL) krovinių pervežimo


Kilometrai nuo Khorgos iki didžiųjų miestų Kazachstane
MIESTAS / STOTISMIESTAS / STOTISSTACIJOS KODASIš Khorgos(KM)
AktauAktau6635034450
AktobėAktube6896072600
AlmataAlma-Ata700007360
AstanaAstana6900021550
AtyrauAtyrau6617053600
KaragandaKaraganda6739051300
KokshetauKokshetau6870081850
KostanayKustanay6840012250
КызлордаKizileorda6767001550
ПаволодарPavlodar6963031550
 ПетропавловскPetropavlovskas8200012050
СемейSemejus7095081200
ТалдыкорганTaldykorganas701809350
TemirtauTemirtau6743001350
TurkestanasTurkestanas6978001250
UralskasUralskas6656023050
ШымкентŠymkenas6986061100


Kilometrai nuo Khorgos iki didžiųjų miestų Uzbekistane
MIESTAS / STOTISMIESTAS / STOTISSTACIJOS KODASIš Khorgos(KM)
АнгренAngrenas7226081300
AndijanAndizanas7420031550
БухараBukhara7301061870
ДжизакDžizakas7269031400
Kokandkokand7400041450
КунградKungradas7372092400
NamanganasNamanganas7410071500
NukusNukus7390072300
ТашкентTaškentas6978001250
TermezTermezas7352031850
UrgenchasUrumčis7383052150
FerganaFerganos7426011500


Kilometrai nuo Khorgos iki didžiųjų Turkmėnistano miestų
MIESTAS / STOTISMIESTAS / STOTISSTACIJOS KODASIš Khorgos(KM)
АшхабатAšchabadas7528002500
БалканабадBalkanabadas7540075150
DašoguzasDašgužas7581012250
Туркменабад„Turcomanabad“7571091900
TurkmėnbašiTurkmėnbaši7545055000
MужчинаMarija7513094500


Kilometrai nuo Khorgos iki didžiųjų Tadžikistano miestų
MIESTAS / STOTISMIESTAS / STOTISSTACIJOS KODASIš Khorgos(KM)
Dušanbė miestasDušanbė7452051600
лениннабадLeninabadas7478021400


Kilometers From Khorgos Port To Kyrgyzstan's Main Cities
MIESTAS / STOTISMIESTAS / STOTISSTACIJOS KODASIš Khorgos(KM)
БишкекBiškekas716700600
АламединAlamedinas716908600
ОШOsh7196051100
DUK
Q

Kokios prekės tinkamos tarptautiniam kelių transportui į Centrinę Aziją?

A

Kroviniui tokiose situacijose:
A.Krovinio ilgis arba plotis viršija konteinerio dydį ir viršija geležinkelio keliamąjį sunkiųjų krovinių kvadratinį metrą
B.Geležinkelio stotis, kurioje konteinerių nuomos paslaugos nėra teikiamos
C.Cargos reikalauja daug laiko, o pervežimas geležinkeliu negali užtikrinti pervežimo ciklo dėl linijinių traukinių įtakos ir tranzito laiko

Q

Kaip atlikti muitinės deklaraciją, muitinės formalumus ir muitinės formalumus tarptautiniam kelių transportui į Centrinę Aziją?

A

Žingsniai paprastai yra šie:
1. Road transport in central Asia is to carry out the export declaration according to the relevant information of foreign transport vehicles and local customs after loading on foreign vehicles in the Supervised Warehouse.
2.The transit of road transport in central Asia is declared in the countries along the way.
3.International road transport in central Asia can be declared at the border port for customs clearance or at the project site.

Q

Kuris incotermas naudojamas tarptautiniams greitkelių pervežimams Vidurinėje Azijoje?

A

DDU (Delivered Duty neapmokėta pavadinta paskirties vieta) yra dvi incoterms, tai yra, pristatymo muitas neapmokėtas iki nurodytos paskirties vietos ir DAP - pristatomas pristatymo paskirties vietoje.