ĉiuj Kategorioj
EN

Ĉinio Al Centra AzioI Internacia Vojo-Transportado

Hejmo>niaj Servoj>Internacia Voja Transportado>Ĉinio Al Centra AzioI Internacia Vojo-Transportado

Ĉinio Al Centra AzioI Internacia Vojo-Transportado

GETU QUOTACION

Priskribo

Centra Azio estas regiono kiu etendiĝas de la Kaspia Maro en la okcidento ĝis Ĉinio en la oriento, kaj de Afganujo kaj Irano en la sudo ĝis Rusujo en la nordo. La regiono konsistas el la eksaj sovetiaj respublikoj de Kazastanio, Kirgizio, Taĝikio, Turkmenio kaj Uzbekio. Ili formis komunan politikan kaj kulturan regionon, kaj havas altan gradon de kultura komuneco.

Sohologikoj per ordinaraj kamionoj, pezaj kamionoj, transporto al xingjiang Horgos, Alashankou laoyemiao, hongshanzui, Dulata, Baktu, Jeminay, torugart, kashgar, Irkeshtam, Karasu, Khunjerab alvenis en Kazastanstano, Kirgizio, Uzbekio, tajikistan, centra lando, Turkio .

       Sohologiaj vojaj servaj vojoj estas
Ĉefa Enirpermesilo en ĈinioDestinaj Landoj
ProvincoUrbo / GraflandoLando
XinjiangHorgosKazaĥio
Alataw PassKazaĥio
LaoyemiaoMongolio
HongshanzuiMongolio
DulataKazaĥio
BakhtyKazaĥio
JeminayKazaĥio
TurugartKirgizio
ErkeshtamKirgizio
glaucomaTaĝikio
KhunjerabPakistano

Brief  introduction for XUAR and main passes in XUAR

Xinjiang, officially the Xinjiang Uygur Autonomous Region (XUAR), is an autonomous region of the People's Republic of China, located in the far northwest of the country.

Estante la plej granda provinca nivelo de Ĉinio kaj la 8a plej granda landa subdivido en la mondo, Xinjiang ampleksas pli ol 1.6 milionoj da km2 (640,000 kvadrataj mejloj)

Xinjiang borders the countries of Mongolia Russia, Kazakhstan , Kyrgyzstan , Tajikistan  Afghanistan, Pakistan and India. The most well-known route of the historical Silk Road ran through the territory from the east to its northwestern border.

Ĝi havis proksimajn kaj oftajn ekonomiajn kaj kulturajn interŝanĝojn kun centra Azio, okcidenta Azio, Sud-Azio kaj Eŭropo, kaj havas multajn tradiciajn komercajn itinerojn kaj havenojn.

Kun la efektivigo de la malferma strategio laŭ la landlimo, la maritima silka vojo de la 21-a jarcento kaj la ekonomia ŝoseo "Unu Zono Kaj Unu Vojo" disvolviĝis tre rapide. Antaŭ 2019 malfermiĝas kelkaj komercaj havenoj kun najbaraj landoj.

Ĉefaj Enirpermesiloj en Xinjiang
Ĉefaj EnirpermesilojDestinaj Landoj
spacoUrbo / GraflandoLandlima lando
dunoLaoyemiaoMongolio
ChangjiUlastoi
BoneYarant
BoneHongshanzui
BoneAheitubikKazaĥio
BoneJeminay
TachengBakhty
Mongolia Aŭtonoma Gubernio de BortaloAlataw Pass
Ili KazakAŭtonoma GubernioHorgos
Ili KazakAŭtonoma GubernioDulata
Ili KazakAŭtonoma GubernioMuzart
Aŭtonoma Gubernio Kizilsu KirghizTurugartKirgizio
Aŭtonoma Gubernio Kizilsu KirghizErkeshtam
KashgarKhunjerabPakistano
Kashgarglaucoma

Taĝikio


La Avantaĝoj de Sohologio

1. Voja transporto permesita de Ministerio pri Transportoj kaj kvalifikoj por pezaj kaj surdimensiaj kargo-transportoj

2. Riĉa sperto pri operacioperacio kaj profesia internacia transporta klienta servo

3. Konkurencaj frajtimpostoj pro optimuma transporta loĝistiko

4. GPS-transporta monitorada sistemo

5. Eskortu viajn projektojn en Sudorientajn landojn

6. Many yeas experience on international road transportation

7. Plena Kamionŝarĝo (FTL) frajta servo

8. Malpli ŝarĝa servo por Kamionaj Ŝarĝoj (LTL)


Kilometroj De Khorgos Al Gravaj Urboj En Kazastanio
CITY / STATIONCITY / STATIONSTACIA KODIOEl Khorgos(KM)
AktauAktau6635034450
AktobeAktube6896072600
AlmatyAlma-Ata700007360
AstanaAstana6900021550
AtyrauAtyrau6617053600
KaragandoKaragando6739051300
KokshetauKokshetau6870081850
KostanayKustanay6840012250
КызлордаKizileorda6767001550
ПаволодарPavlodar6963031550
 PetropavlovskPetropavlovsk8200012050
СемейSemey7095081200
ТалдыкорганTaldykorgan701809350
TemirtauTemirtau6743001350
TurkestanoTurkestano6978001250
UralskUralsk6656023050
ŜimkentoŜimkeno6986061100


Kilometroj De Khorgos Al Gravaj Urboj En Uzbekujo
CITY / STATIONCITY / STATIONSTACIA KODIOEl Khorgos(KM)
АнгренAngren7226081300
AndijanAndizan7420031550
BukharianBukhara7301061870
ДжизакDjizzak7269031400
Kokandkokando7400041450
КунградKungrad7372092400
НаманганNamangan7410071500
NukusNukus7390072300
TaŝkentoTaŝkento6978001250
TermezTermez7352031850
УргенчUrumchi7383052150
FerghanaFergana7426011500


Kilometroj De Khorgos Al Gravaj Urboj En Turkmenio
CITY / STATIONCITY / STATIONSTACIA KODIOEl Khorgos(KM)
АшхабатAŝgabato7528002500
БалканабадBalkanabado7540075150
ДашогузDaŝoguz7581012250
ТуркменабадTurcomanabad7571091900
TurkmenbaŝiTurkmenbaŝi7545055000
Mужчинаmary7513094500


Kilometroj De Khorgos Al Gravaj Urboj En Taĝikio
CITY / STATIONCITY / STATIONSTACIA KODIOEl Khorgos(KM)
DusxebanoDuŝanbeo7452051600
лениннабадLeninabad7478021400


Kilometers From Khorgos Port To Kyrgyzstan's Main Cities
CITY / STATIONCITY / STATIONSTACIA KODIOEl Khorgos(KM)
BiŝkekoBishkek716700600
АламединAlamedin716908600
ОШOsh7196051100
Oftaj Demandoj
Q

Kiaj varoj taŭgas por internacia vojo transporti al Centra Azio?

A

Por la ŝarĝo kun sekvaj situacioj:
A.La longo aŭ larĝo de la ŝarĝo superas la grandecon de la ujo kaj superas la fervojan kapaciton po kvadrata metro de pezaj vagonoj
B.Railway-stacio, kie la ujo-servo-servo ne haveblas
C.Cargos postulas altan rapidecon dum fervoja transportado ne povas garantii la transportan ciklon pro la influo de liniaj trajnoj kaj transira tempo

Q

Kiel efektivigi doganan deklaron, doganan translokigon kaj doganon por internacia vojo transporti al Centra Azio?

A

La paŝoj ĝenerale estas kiel sekvas :
1. Road transport in central Asia is to carry out the export declaration according to the relevant information of foreign transport vehicles and local customs after loading on foreign vehicles in the Supervised Warehouse.
2.The transit of road transport in central Asia is declared in the countries along the way.
3.International road transport in central Asia can be declared at the border port for customs clearance or at the project site.

Q

Kiu incoterm estas uzata por internacia ŝoseo-transportado en centra Azio?

A

Estas du incoterms DDU (Devigita Devo Senpagita nomata loko), tio estas livera Devo Senpagita al la specifita celloko kaj DAP - Transdonita ĉe la livera loko.